20 lat na rynku

Fachowe doradztwo, doświadczona kadra

O nas


Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonawstwie Elektronicznych Systemów Obsługi Klienta oraz mebli z laminatu HPL, w szczególności dla obiektów rekreacyjno-sportowych. Kilkanaście lat doświadczeń pozwoliło nam osiągnąć najwyższą jakość oferowanych produktów. Do grona naszych klientów należą: parki wodne, pływalnie, kąpieliska, obiekty hotelowe, obiekty ekspozycyjne, obiekty edukacyjne.
Jako producent oprogramowania BxEsok dajemy pełną gwarancję poprawności jego działania oraz dostosowania do zmieniających się potrzeb klientów, jak również przepisów prawa. Ponad sto aktywnych wdrożeń Esok na terenie całej Polski pozycjonuje firmę BxSystem w ścisłej czołówce dostawców tego typu systemów.
Kilkaset obiektów wyposażonych w meble produkcji BxSystem świadczy o wiodącej pozycji firmy w tej dziedzinie. Bardzo dobre opinie klientów to nasz największy sukces, który pozwala nam spojrzeć na optymistyczne na przyszłość biznesową firmy.

Elektroniczny system obsługi klienta

Oprogramowanie BxEsok stanowi kompleksowe rozwiązanie służące do prowadzenia elektronicznej obsługi klientów obiektów sportowo-rekreacyjnych takich jak: baseny, parki wodne, siłownie, kąpieliska, wyciągi narciarskie, lodowiska, itp.. Stanowi ono centralny element systemu obsługi klienta ESOK, dlatego szczególnie istotnymi cechami są niezawodność i prostota obsługi.

Dowiedz się więcejApp screen 2

Szatnia bezobsługowa

Elektroniczny system obsługi szatni xLocked pozwala na samodzielny wybór szafki oraz późniejsze jej otwarcie przy pomocy kodu PIN, kart i breloków zbliżeniowych, kodów kreskowych. Prosty, intuicyjny interfejs oraz komunikacja poprzez ekran dotykowy sprawiają, że obsługa przydziału/otwarcia szafki przebiega szybko i sprawnie.


Dowiedz się więcej

App screen

Szafki z HPL

Produkujemy szafki ubraniowe, schowkowe, pracownicze oraz wg indywidualnych projektów bazując na solidnych i trwałych materiałach takich jak: laminat konstrukcyjny HPL, profile aluminiowe, specjalistyczne zawiasy. Szeroka gama kolorystyczna laminatów z HPL pozwala na estetyczne dopasowanie szafek do całości aranżacji pomieszczeń. Szafki mogą być wyposażone w zamki elektroniczne, zamki wrzutowe na monety, zamki szyfrowe lub w wersji ekonomicznej w zamki mechaniczne czy kłódkowe. Kolorystyka drzwiczek, numeracja oraz dokładne wymiary są uzgadniane na etapie rozmów z klientem oraz rzeczywistych obmiarów pomieszczeń przeznaczonych do zabudowy.

Zobacz więcej
App screen

Zabudowa sanitarna z HPL

Właściwości laminatu konstrukcyjnego HPL sprawiają, że większość nowobudowanych obiektów użyteczności publicznej jest wyposażonych w lekką zabudowę z HPL. Systemy lekkiej zabudowy z HPL znajdują zastosowanie w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności oraz miejscach gdzie szczególnie ważnym czynnikiem wyboru jest łatwość utrzymania czystości i higieny, takich jak węzły sanitarne. Niemniej ważnymi zaletami produkowanych przez nas rozwiązań jest optymalne wykorzystanie powierzchni pomieszczeń czy trwałość. Wymiary produkowanych przez elementów zabudowy z HPL dopasowujemy do rzeczywistych obmiarów pomieszczeń a szeroka gama kolorystyczna laminatów z HPL pozwala na estetyczne wkomponowanie ich do projektowanej aranżacji pomieszczeń. Profesjonalny park maszynowy oraz doświadczone ekipy montażowe to gwarancja wysokiej jakości oferowanych przez nas systemów zabudowy z HPL.

Zobacz więcej
Paski basenowe

PASKI BASENOWE


Paski basenowe stanowią niezbędny element składowy systemów obsługi klienta. Paski na rękę służą klientowi do identyfikacji na urządzeniach kontroli dostępu, otwierania szafek ubraniowych rozliczania czasu pobytu w poszczególnych strefach płatnych obiektu.

Zobacz więcej

Kontakt

Lokalizacja

ul. Ciasna 7
35-232 Rzeszów

Skontaktuj się z nami

+48 17 860 21 12
firma@bxsystem.com.pl

Odwiedź nas

poniedziałek – piątek
od 07:00 do 15:00