Strona główna – HPL, paski

App screen

Szafki z HPL

Produkujemy szafki ubraniowe, schowkowe, pracownicze oraz wg indywidualnych projektów bazując na solidnych i trwałych materiałach takich jak: laminat konstrukcyjny HPL, profile aluminiowe, specjalistyczne zawiasy. Szeroka gama kolorystyczna laminatów z HPL pozwala na estetyczne dopasowanie szafek do całości aranżacji pomieszczeń. Szafki mogą być wyposażone w zamki elektroniczne, zamki wrzutowe na monety, zamki szyfrowe lub w wersji ekonomicznej w zamki mechaniczne czy kłódkowe. Kolorystyka drzwiczek, numeracja oraz dokładne wymiary są uzgadniane na etapie rozmów z klientem oraz rzeczywistych obmiarów pomieszczeń przeznaczonych do zabudowy.

Zobacz więcej
App screen

Zabudowa sanitarna z HPL

Właściwości laminatu konstrukcyjnego HPL sprawiają, że większość nowobudowanych obiektów użyteczności publicznej jest wyposażonych w lekką zabudowę z HPL. Systemy lekkiej zabudowy z HPL znajdują zastosowanie w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności oraz miejscach gdzie szczególnie ważnym czynnikiem wyboru jest łatwość utrzymania czystości i higieny, takich jak węzły sanitarne. Niemniej ważnymi zaletami produkowanych przez nas rozwiązań jest optymalne wykorzystanie powierzchni pomieszczeń czy trwałość. Wymiary produkowanych przez elementów zabudowy z HPL dopasowujemy do rzeczywistych obmiarów pomieszczeń a szeroka gama kolorystyczna laminatów z HPL pozwala na estetyczne wkomponowanie ich do projektowanej aranżacji pomieszczeń. Profesjonalny park maszynowy oraz doświadczone ekipy montażowe to gwarancja wysokiej jakości oferowanych przez nas systemów zabudowy z HPL.

Zobacz więcej
Paski basenowe

PASKI BASENOWE


Paski basenowe stanowią niezbędny element składowy systemów obsługi klienta. Paski na rękę służą klientowi do identyfikacji na urządzeniach kontroli dostępu, otwierania szafek ubraniowych rozliczania czasu pobytu w poszczególnych strefach płatnych obiektu.

Zobacz więcej