Paski basenowe stanowią niezbędny element składowy systemów obsługi klienta. Paski na rękę służą klientowi do identyfikacji na urządzeniach kontroli dostępu, otwierania szafek ubraniowych rozliczania czasu pobytu w poszczególnych strefach płatnych obiektu. Paski naszej produkcji charakteryzują się:

  • dużą żywotnością
  • bezpieczeństwem użytkowania
  • uniwersalnością zastosowania (zamki elektroniczne, zamki mechaniczne)
  • modułowym wykonaniem (pasek z tworzywa, metalowa klamerka, krążek transponderowy, krążek z numeracją)
  • możliwość osobnego nabycia każdego z elementów paska

Produkowane przez nas paski: BxKey, BxChip oraz BxFit dostępne są w 6 kolorach: żółtym, zielonym, niebieskim, czerwonym, pomarańczowym oraz czarnym. W komplecie z paskiem dostarczamy śrubki plastikowe w dwóch długościach: 5mm lub 10 mm.

 

Karta katalogowa: Pobierz w formacie PDF

 

 

Pasek basenowy BxKey

Pasek zapewniający integrację z kluczykiem mechanicznym, transponderem 30mm oraz krążkiem z numeracją. Nowa, wzmocniona konstrukcja paska zapewnia jego większą trwałość. Dostępny jest w 5 kolorach. Idealny do zastosowania na obiektach sportowo-rekreacyjnych: baseny, fitness kluby, lodowiska.

Pasek basenowy BxChip

Pasek w wykonaniu zapewniającym integrację z transponderem o średnicy 30 mm oraz numerkiem z tworzywa.

Pasek basenowy BxFit

Idealny do zastosowania na obiektach sportowo-rekreacyjnych wymagających paska o szerokości 18 mm. Opcja: laserowo grawerowana numeracja.

Akcesoria do pasków

Trwałe klamerki ze stopu ZnAl oraz plastikowe nity można zamawiać oddzielnie w miarę zużywania się poszczególnych części. Oferujemy również możliwość zamawiania samego paska bez akcesoriów.

Karty z nadrukiem

Jako karnety wykorzystujemy karty plastikowe R-FID z nadrukiem jedno i dwustronnym wykonywane wg indywidualnych projektów graficznych.

Transpondery

Typ: R-FID; rożne formy wykonania: karta ISO, brelok, krążek, kapsułka szklana; różny materiał obudowy: PCV, ABS, żywica epoksydowa, poliwęglan.

Wieszak na paski

Wieszak na paski ułatwia przechowywanie pasków na małej przestrzeni. Wieszak mieści ok. 100 szt. pasków.

Numeracja pasków, szafek

Uzupełnieniem oferty pasków oraz szafek ubraniowych jest numeracja wykonana z laminatu odpornego na trudne warunki otoczenia. Oferujemy tabliczki z numeracją do szafek z otworami do mocowania jak również w wersji z taśmą samoprzylepną.

Breloki do kluczy

Praktyczne breloczki do kluczy grawerowane laserowo wg indywidualnego projektu. Dzięki laserowej technice grawerowania projekty mogą zawierać również grafikę np. logo użytkownika.