Uzupełnieniem naszej oferty są różnego rodzaju zamki do szafek oraz breloki do kluczy. Są to zarówno zamki mechaniczne z kluczami wykonanymi z materiału odpornego na działanie wody basenowej jak również elektrozamki.

Zamek krzywkowy

Typowy zamek do zastosowania w szafkach basenowych. W zależności od wykonania zamki można montować zarówno w drzwiczkach wykonanych z laminatu HPL o grubości 10mm jak również z płyty MDF 18mm. Wielkość i kąt złamania krzywki dopasowujemy do indywidualnej konstrukcji szafki, dzięki czemu zamki pasują również do szafek metalowych.

Zamek wrzutowy

Zamki wrzutowe sprawdzają się wszędzie tam, gdzie mamy problem ginących kluczyków, a więc szafki na buty, schowki depozytowe itp. Oferujemy zamki wrzutowe na monety 2 zł, 5 zł i 1 EURO.

Zamek elektromagnetyczny ZE-12

Standardowy elektrozamek stosowany w systemach elektronicznego dostępu do szafek. Elektrozamek ZE-12 wraz z bolcem ryglującym montowanym na drzwiczkach idealnie sprawdza się w nowych szafkach jak również przy zastępowaniu standardowych zamków mechanicznych. Obudowa wykonana z anodowanego aluminium zapewnia wysoką wytrzymałość mechaniczną. Specjalnie zaprojektowana podstawa bolca zabezpiecza elektrozamek przy włamaniu siłowym a jednocześnie jednoznacznie identyfikuje taki włam. Elektrozamek dostępny w wersji standardowej oraz w wersji z odbojnikiem sprężynowym. Karta katalogowa tego produktu jest dostępna TUTAJ.

 

Zamek szyfrowy

Zamek szyfrowy pozwala na zablokowanie dostępu do szafki za pomocą indywidualnie ustalonego 4 znakowego PIN-u. Zamek zasilany dwoma bateryjkami AAA. Niski poziom naładowania baterii sygnalizowany za pomocą czerwonej diody. Zamek jest zabezpieczony przed szkodliwym działaniem kurzu i wody (certyfikat IP-54).

Zamek szafkowy bateryjny

Zamek szafkowy do pojedynczych drzwi. Technologia RFID-Unique, zasilanie bateryjne: 4x2AA, 3 poziomy uprawnień identyfikatorów: MASTER, OBSŁUGA, KLUCZ. Sygnalizacja: dioda dwukolorowa LED, brzęczek. Programowanie kartą MASTER.

Breloki do kluczy

Praktyczne breloczki do kluczy grawerowane laserowo wg indywidualnego projektu. Dzięki laserowej technice grawerowania projekty mogą zawierać również grafikę np. logo użytkownika.