Na życzenie klienta wykonujemy szafki typu: L2, S2, S1 itp. Szafki mogą być wyposażone w zamki elektroniczne, zamki wrzutowe na monety, zamki szyfrowe lub w wersji ekonomicznej - w zamki mechaniczne. Kolorystyka drzwiczek, numeracja oraz dokładne wymiary są uzgadniane na etapie rozmów z klientem oraz rzeczywistych obmiarów pomieszczeń przeznaczonych do zabudowy.

 

 

Przejdź do: Galeria szafek

Karta katalogowa (szafki ubraniowe): Pobierz w formacie PDF

Karta katalogowa (szafki schowkowe): Pobierz w formacie PDF

Instrukcja użytkowania i konserwacji: Pobierz w formacie PDF

Szafka basenowa typ L2

Moduł szafki składa się z dwóch schowków z drzwiczkami w kształcie litery L. Idealne rozwiązanie dla małych pomieszczeń. Wykonana z materiałów odpornych na trudne warunki występujące w szatniach basenowych: laminat HPL, profile z anodowanego aluminium. Każda komora posiada wieszak na ubrania, otwór wentylacyjny oraz numerek grawerowany na drzwiczkach. Standardowe wymiary: wysokość - 180 cm, szerokość - 40 cm, głębokość - 40 cm.

Szafka basenowa typ S2

Ekonomiczna wersja szafki basenowej. Moduł szafki składa się z dwóch schowków umieszczonych jeden nad drugim. Szafka wykonana z materiałów odpornych na trudne warunki występujące w szatniach basenowych. Każda komora posiada wieszak na ubrania, otwór wentylacyjny oraz numerek grawerowany na drzwiczkach. Standardowe wymiary: wysokość - 180 cm, szerokość - 30 cm, głębokość - 40 cm.

Szafka basenowa typ S1

Szafka składa się z jednej komory ubraniowej zajmującej całą wysokość modułu. Typowe zastosowanie to szafka na ubrania dla pracowników. Szafka wykonana jest z materiałów odpornych na trudne warunki otoczenia. Każda komora posiada wieszak na ubrania, otwór wentylacyjny oraz numerek grawerowany na drzwiczkach. Standardowe wymiary: wysokość - 180 cm, szerokość - 30 cm, głębokość - 40 cm.

Szafki schowkowe

Moduł szafki składa się z 3-8 schowków umieszczonych nad sobą. Ten rodzaj szafki wykorzystywany bardzo często do przechowywania rzeczy osobistych w szkole, sali treningowej i innych miejscach gdzie nie wymagany jest duży wymiar schowka. Wymiary zależą od typu szafki:

  • wysokość modułu: 180-200 cm
  • szerokość schowka: 20-40 cm
  • głębokość schowka: 40-50 cm
  • wysokość schowka: 20-50 cm

Szafki wykonujemy również „na wymiar”

Szafki inwalidzkie

Szafki w wykonaniu dla inwalidów. Wymiary schowka: wysokość 80 cm, szerokość 30 cm, głębokość 42 cm. Moduł umieszczony na nóżkach 40 cm. Rodzaj zamka do wyboru: klucz mechaniczny, zamek wrzutowy, zamek elektroniczny.