Poniżej prezentujemy przykłady elementów wyposażenia dodatkowego wykonanych przez nas na indywidualne zlecenia naszych klientów.

 

 

 

Przejdź do: Galeria wyposażenia, Galeria boksów

Karta katalogowa (pozostałe wyposażenie meblowe z HPL): Pobierz w formacie PDF

Boks kasowy owalny

Stanowisko recepcyjno/kasowe dwustanowiskowe wykonane w kształcie owalu. Od góry szkło bezpieczne z rurkami chromoniklowymi, ścianki z płyty warstwowej ozdobione metalizowanym laminatem, niezależna podłoga ułatwiająca rozprowadzenie okablowania. Boks wyposażono w drzwi zamykane na klucz a w wewnątrz szeroki blat oraz szafki meblowe.

Boks kasowy prostokątny

Stanowisko recepcyjno/kasowe dwustanowiskowe wykonane w kształcie prostokąta. Od góry szkło bezpieczne, ścianki z płyty MDF, niezależna podłoga ułatwiająca rozprowadzenie okablowania. Boks wyposażono w drzwi zamykane na klucz a w wewnątrz szeroki blat do rozmieszczenia sprzętu komputerowego oraz szafki meblowe z szufladami.

Biurko z HPL

Biurka z płyty HPL oraz profili aluminiowych cieszą się coraz większym zainteresowaniem naszych klientów. Szczególnie sprawdzają się w miejscach gdzie panują trudne warunki (wilgoć, chlor) jak choćby pomieszczenie dla ratowników na pływalniach.

Ławka z HPL

Ławka w wykonaniu wolnostojącym wykonana z płyty HPL oraz profili aluminiowych. Szczególnie przydatna w różnego rodzaju przebieralniach.

Ławka z HPL z wieszakiem

Estetyczny wygląd oraz trwałość wykonania to podstawowe zalety wieszaków z chromoniklu wykonanych na zlecenie jednego z naszych klientów. Wieszaki wyposażono w dwie półki dolne na obuwie oraz jedną półkę górną na kapelusze.

Przewijak dla niemowląt z HPL

Przewijak wykonany w płyty HPL wyposażony w trzy stanowiska oraz półkę dolną. Płyta HPL zapewnia trwałość i estetyczny wygląd.

Stojak na płetwy

Stojak wyposażony w siedem półek pozwala na przechowywanie dużej ilości płetw na niewielkiej przestrzeni. Wykonany z płyty HPL dzięki czemu jest odporny na trudne warunki użytkowania związane z wodą basenową.

Szafki zbiorcze

Praktyczna szafka zbiorcza pozwalająca na umieszczenie w środku ozdobnego kwiatka. Schowki można wyposażyć w dowolny rodzaj zamka: klucz mechaniczny, zamek wrzutowy na monetę, zamek elektroniczny.