Urządzenia kontroli ruchu osobowego są bardzo istotnymi elementami sprawnych i niezawodnych systemów ESOK, dlatego stosujemy bramki uznanych i sprawdzonych producentów. Poniżej prezentujemy urządzenia, które najczęciej stosujemy w naszych realizacjach. Aby uzyskać pełną ofertę bramek i kołowrotów prosimy o kontakt.

 

Karta katalogowa: Pobierz w formacie PDF

Zobacz galerię: Bramki wejścia / wyjścia

Bramka kołowrotkowa BON-05

Bramka obrotowa niska BON-05 jest urządzeniem automatycznym, sterowanym procesorem, przeznaczonym do kontroli ruchu osobowego w miejscach strzeżonych. Obudowa bramki oraz ramiona wykonane są ze stali nierdzewnej. Po podaniu sygnału sterującego ramiona obracają się w wybranym kierunku. Stan otwarcia/zamknięcia sygnalizowany jest na piktogramie diodowym. Załączenie sygnału ppoż. powoduje odpowiednie ustawienie ramion, umożliwiające swobodne przejście (w wersji z mechanizmem z dwoma ramionami). Powrót do trybu normalnego następuje automatycznie.

Bramka kołowrotkowa BON-02

Obudowa kołowrotu wykonana na bazie dwóch podstaw zwiększa szerokość przejścia. Wykonanie z blachy chromoniklowej gwarantuje wysoką odporność na trudne warunki zewnętrzne. Sterowanie zapewnia układ mikroprocesorowy współpracujący z czytnikami lub przyciskami kontroli dostępu. Dodatkowo: piktogram kierunku przejścia, wspomaganie ruchu ramion realizowane przez silnik, możliwość awaryjnego odblokowania, zasilanie napięciem bezpiecznym, bramka wyposażona w dwa ramiona pozwala w łatwy sposób odblokować przejście w przypadku braku zasilania.

Bramka obrotowa PARTNER T5

Ekonomiczna wersja kołowrotu. Zwarta, kompaktowa konstrukcja. Korpus osadzony na dwóch stopach; wykonany ze stali malowanej proszkowo. Ramiona ze stali nierdzewnej lub stali malowanej proszkowo w kolorze czarnym. Lampki pokazujące stan bramki. Praca jednokierunkowa lub dwukierunkowa.

Bramka uchylna BEW

Bramki uchylne serii BEW stosowane są do przejść ewakuacyjnych, technicznych, dla niepełnosprawnych lub ukierunkowujących ruch. Przeznaczone są do pracy w warunkach nie narażonych na działanie czynników atmosferycznych. Bramki występują zarówno z zamkiem mechanicznym (na kluczyk) jak również z zamkiem elektromagnetycznym.

Dwa warianty montażowe: montaż do podłoża, montaż do ściany.