ELEKTRONICZNY SYSTEM OBSŁUGI KLIENTA

Oprogramowanie naszej produkcji stanowi stabilną bazę całego systemu Elektronicznej Obsługi Klienta. Najistotniejszą cechą oprogramowania jest jego niezawodność, którą zapewnia technologia bezpiecznych baz danych PostgreSQL oraz stosowanie dokładnych procedur testowania nowych wersji programu. Poza niezawodnością zwracamy szczególną uwagę na rozwój możliwości funkcjonalnych programu nie zapominając przy tym o zachowaniu prostoty obsługi.

Więcej

WYPOSAŻENIE OBIEKTÓW SPORTOWO - REKREACYJNYCH

W produkowanych przez nas szafkach basenowych stosujemy materiały odporne na trudne warunki eksplaatacyjne panujące na obiektach takich jak kryte pływalnie,sauny, aqua-parki. Konstrukcja szafek opiera się profile aluminiowe anodowane, natomiast ścianki i drzwiczki wykonane są z laminatów HPL.

Więcej

SYSTEMY NISKOPRĄDOWE

Naszą specjalnością są systemy zabezpieczeń dedykowane dla obiektów sportowo-rekreacyjnych. Specyfika tych obiektów wymaga zastosowania rozwiązań oraz urządzeń, które sprawdzą się w trudnych warunkach eksploatacji. Doświadczenia zdobyte przy nagłaśnianiu dużych hal basenowych i sportowych jak również w trakcie wykonawstwa dużych systemów tv przemysłowej procentują przy obecnych kontraktach.

Więcej