2012 - obecnie

Firma stabilizuje pozycję na rynku jako czołowy i uznany dostawca systemów ESOK oraz wyposażenia z HPL. Rozwój Elektronicznego Systemu Obsługi BxEsok w kierunku wykorzystania najnowszych trendów technologicznych (m.in. obsługa kart wieloobiektowych, internetowy panel klienta). Rozszerzenie oferty firmy o dodatkowe produkty z laminatu HPL. 

2009 - 2011

Powstaje najnowsza wersja oprogramowania obsługi obiektów sportowo rekreacyjnych BxEsok w.3. Jest to oprogramowanie w wersji graficznej z obsługą najnowszych technologii baz danych SQL. Oprogramowanie w pełni zgodne z czytnikami ESOK obsługiwanymi w poprzednich wersjach systemu.

2008 r.

Dalsze podnoszenie jakości oferowanych produktów, m.in. dzięki uruchomieniu cyfrowego centrum obróbczego do produkcji szafek i mebli z HPL oraz unowocześnianiu systemu BxEsok do obsługi obiektów typu: wyciągi narciarskie, hale sportowe itp.

2006 - 2007 r.

To okres intensywnego rozwoju firmy. W tym czasie została uruchomiona własna produkcja szafek ubraniowych, kabin sanitarnych i przebieralni z HPL, wprowadzenie do oferty nowych pasków basenowych. W tym okresie Spółka przenosi główną siedzibę do własnego lokalu w Rzeszowie przy ul.Ciasnej.

2004 - 2005 r.

Wzbogacenie oferty firmy o nowe produkty i usługi tj.: systemy alarmowe, instalacje nagłośnieniowe, monitoring TV, systemy kontroli dostępu. Ciągły rozwój głównego produktu firmy - BxEsok.

2002 - 2003 r.

To okres wzmożonych działań marketingowych, dzięki którym firma zdobywa zlecenia w sektorze zamówień publicznych jak również od inwestorów prywatnych. Doświadczenie, przyjazna współpraca z klientami oraz nowoczesne technologie sprawiają, że nasze usługi znajdują coraz większe uznanie na rynku.

czerwiec 2001 r.

Rozpoczęcie działalności Spółki. Oferta firmy to przede wszystkim systemy obsługi klienta dla obiektów sportowo-rekreacyjnych oraz elementy wyposażenia tj. szafki z HPL, elektroniczne tablice informacyjne, paski basenowe, karty elektroniczne.